Відділення фізіологічного акушерства

Діти-квіти життя нашого. Саме тому із усіх запропонованих дизайнерських рішень з оформлення наших родильних залів, ми обрали саме – квіткове!

Стіни одного з родильних залів Академії, прикрашені пишним фіолетовим бузковим суцвіттям. І не випадково. Вважається, що богиня Сиринга, у честь якої названа рослина, відповідала саме за ідилію та радість. До того ж, це одна з найбільш плодовитих квіток у світі. Довершує картину блакитне мрійливе небо. Кімната покликана обов’язково принести родинне щастя тому, хто тут народиться.


Оформлення орхідеями теж не випадкове. За своєю здатністю продовжувати рід, ця квітка - лідер серед усіх рослин. Орхідея вважається дуже загартованою і квітне за будь-яких умов. Сподіваємося, життя яке починається у такій атмосфері, завжди буде квітковим.


Польові ромашки прикрасили стіни нашого третього залу. Це чудова не лише за красою, а й неперевершена за корисними властивостями квітка. У древніх народів ромашка завжди асоціювалася з добром, що неодмінно перемагало зло. Так обов’язково буде і в житті того, хто почне своє життя під ромашковим поглядом. Родильні зали Академії здоров’я людини, оснащені за міжнародними вимогами. Тут є усе необхідне новітнє обладнання та інвентар для матері та її майбутньої дитини. Піклуємося про те, аби пологи пройшли швидко і обоє почували себе комфортно. Передбачені усі умови для партнерських пологів. За статистикою, їх обирають 98% сімей, що стають батьками у нас.