Відділення фізіологічного акушерства

Працівники відділення

       Акушерське відділення орієнтоване на безпечні та комфортні пологи з індивідуальним підходом до кожної пацієнтки. Пропонує майбутнім батькам досвід найкращих пологових будинків України, закордонних спеціалістів та сервіс найвищого класу. 

      Ми активно підтримуємо напрямок партнерських пологів, щоб Ваші пологи принесли максимально позитивні емоції. Присутність партнера можлива цілодобова до виписки з нашого відділення, що підвищує комфорт перебування у наших стінах. Це дає нам можливість створити домашню, затишну атмосферу, яка сприяє покращенню емоційного зв'язку між мамою-татом-дитиною. Також ми пропонуємо ранню виписку при 100% впевненості безпеки матері та дитини. 

        Наші пологові зали сімейного типу оснащенні найпередовішим та високотехнічним обладнанням — в кожній пологовій залі монітор пацієнта та кардіотокограф, що дозволяє здійснювати  контроль за станом роділлі, дитини  та перебігом пологів, всі монітори виведені на центральний пульт, що дозволяє кожну хвилину персоналу слідкувати за пацієнтами. Також наші кардіотокографи оснащені бездротовими датчиками, що дозволяє роділлі бути вільною в пересуванні. Наші ліжка-трансформери, дають  можливість спробувати більше ніж 50 позицій для пологів та обрати саму зручну для Вас. Кожна пологова зала оснащена душовою кабіною, також є  пологова зала в яких знаходиться зручна та комфортна, спеціально облаштована ванна за останнім передовими європейськими стандартами, а також пологові зали оснащені предметами для полегшення пологів - фітболи, стілці для вертикальних пологів, зручні великі килимки. Також ми пишаємося нашим підходом до кесарського розтину.  Всі партнери можуть бути присутні під час операції та підтримувати жінку весь час. Особливу увагу ми приділяємо першому контакту «шкіра до шкіри», «очі в очі», що має важливе біологічне і психологічне значення для матері й для дитини. Такий контакт відразу після пологів доленосний, як для матері, так і для дитини, і він обов'язково відбувається в пологовому залі, або навіть на операційному столі. Ступінь прихильності й любові один до одного між матір'ю і дитиною безпосередньо залежить від того, як пройшли перші години і доба після пологів у цієї пари. Ми забезпечимо максимально сімейну атмосферу та будемо намагатися не розлучати ні на хвилину всіх членів родини.

     В післяпологовому відділенні 3-разове харчування буде смакувати самим витонченим  гурманам, яке повністю збалансоване для жінок в післяпологовому періоді.

       Навіть, якщо у Вас виникнуть проблеми після виписки з відділення, Ви можете розраховувати на цілодобову допомогу у стінах «Академії здоров’я людини». Бо кожна породілля, яка виписується з наших стін залишається частиною нашої дружньої сім'ї.

       Кожна жінка мріє про ідеальні та безпечні пологи. У нашому акушерському відділенні — це можливо. А які ж пологи можуть відбутися без акушера-гінеколога, якого Ви можете обрати із нашого колективу.

      Досвід, впевненість, майстерність — ті характеристики, якими можна описати кожного акушера-гінеколога нашого відділення.

 

Наші переваги:

  • Сучасне оснащення пологових залів сімейного типу;
  • Ведення пологів з впровадженням новітніх перинатальних технологій;
  • Партнерські пологи;
  • Сучасні підходи до ведення пологів з рубцем на матці та при тазових передлежаннях;
  • Оперативні пологи з використанням міжнародних впроваджень;
  • Сучасні методи знеболення пологів: немедикаментозні та медикаментозні засоби.
  • Забезпечення цілодобового сумісного перебування матері та дитини;
  • Навчання матерів годувальниць виключно грудному вигодовуванню згідно розширеної ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини».
  • Можливість участі батька та інших членів сім'ї в догляді за дитиною