Михальський Олександр Олександрович, 1969 року народження, в 1998 році закінчив Київський медичний університет ім. О. О. Богомольця за фахом «Лікувальна справа».

      З 1998 року по 2000 рік проходив інтернатуру за фахом «Акушерство та гінекологія» на базі Київського пологового будинку № 5 та гінекологічного відділення лікарні № 5. 

      З 2000 року працював лікарем-ординатором акушером-гінекологом в акушерському відділенні Київської міської клінічної лікарні № 1.

      В 2012 році призначений  на посаду завідуючим відділення фізіологічного акушерства №1 Київської міської клінічної лікарні № 1. 

       В зв’язку з утворенням комунального некомерційного підприємства «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» з 1 січня 2016р. переведений на посаду завідувача фізіологічного акушерського відділення №1 з індивідуальними та сімейними пологовими залами та палатами сумісного перебування матері та дитини КНП КММЦ «Академія здоров’я людини».

   Володіє сучасними методами ведення безпечних пологів, оперативними методами пологорозрішення та ведення післяпологового періоду. Не одноразово проходив стажування в Європейських клініках, зокрема в клінічному медичному комплексі «WESTBRADENBURGGmbH» (Земля Брандербург, Німеччина) а саме в клініці «Ernst von Bergmann» (м. Потсдам, Земля Брандербург, Німеччина) 

після проходженню повного курсу з використанням навчального-технічного імітаційного комплексу по симуляції пологів успішно склавши іспит та отримав сертифікат європейського рівня в рамках проекту «Ukraine-Kindergesundheit» - «Україна-Здоров`я дітей».

  Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України. Приймав участь в багаточисельних науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах, майстер-класів за участю вітчизняних та іноземних фахівців,  як в Україні так і за її межами. Загальний стаж роботи 29 років. Має Вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Акушерство та гінекологія".

   Як завідувач відділення та керівник команди лікарів, вважає що головне в роботі акушерського відділення є організація. Це робота єдиної команди спеціалістів, які працюють по міжнародним протоколам. Такий підхід дає змогу передбачити можливі ускладнення для здоров’я жінки та майбутньої дитини та швидко відреагувати на будь-яку ситуацію.