Мельниченко Анжела Юріївна, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, стаж роботи 26років. У 1995 році закінчила Вінницький медичний університет імені М.І.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 1995 по 1997рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базах Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

З 1997 року і по теперішній час працює лікарем акушером-гінекологом в КНП «Академія здоров’я  людини».

З 2004 по 2006рр. навчання в клінічній ординатурі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

У 2013 році рішенням спеціалізованої вченої ради Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика присвоєно науковий ступінь  кандидата медичних наук зі спеціальності «Акушерство та гінекологія».

З 2006 року має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Акушерство і гінекологія».

Автор понад 10 наукових публікацій (зокрема у зарубіжних виданнях), присвячених проблемам жіночого здоров′я. Брала участь у численних науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах та інших наукових заходах і в Україні, і за її межами. Є членом Асоціації акушер-гінекологів України.

Надає швидку та невідкладну допомогу жінкам з акушерсько-гінекологічною патологією, займається  лікуванням пацієнтів з порушенням менструального циклу і запальними процесами репродуктивної системи з урахуванням індивідуального підходу до кожної пацієнтки, доброякісними пухлинами матки і придатків, профілактикою, діагностикою і лікуванням патології шийки матки, гіперпластичними процесами ендометрія, контрацепція та планування вагітності, введення вагітності, пологів та післяпологове відновлення.